Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VABRYKA

Rafał Kwaśniewski

Telewizja Przemysłowa CCTV

Systemy Telewizji Przemysłowej CCTV (Dozorowej)

Skrót CCTV pochodzi od angielskich słów: Closed Circuit TeleVision i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Ogólnie przez system CCTV rozumiemy zespół współpracujących urządzeń do odbioru, przetwarzania, przekazywania oraz archiwizacji i wyświetlania obrazu oraz dźwięku w obiektach monitorowanych.

W skład systemu CCTV wchodzą:

  • Kamery przemysłowe,
  • Obiektywy,
  • Rejestratory cyfrowe,
  • Monitory,
  • Zasilacze,
  • Przewody transmisyjne lub systemy bezprzewodowe,
  • Obudowy, uchwyty i inne akcesoria.

Telewizja dozorowa stosowana jest wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie pewnego i stabilnie działającego urządzenia do zdalnego monitorowania i rejestracji. Dlatego, Wideo Web Serwery, kamery przemysłowe i cyfrowe rejestratory obrazu montowane są praktycznie wszędzie: w hotelach, w małych i dużych firmach, w sklepach, aptekach, stacjach paliw, miejscach postojowych i składach materiałów budowlanych czy ostatnio coraz częściej spółdzielniach mieszkaniowych, które wraz z dostawcami telewizji kablowej bądź lokalnymi dostawcami Internetu tworzą małe systemy monitoringu chroniące miejsca parkingowe wokół budynków.

Rozwój technologii w zakresie CCTV stwarza obecnie ogromne możliwości w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów telewizji dozorowej.

Wysokie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów telewizji dozorowej pozwala nam podejmować zadania zarówno dla małych pojedynczych klientów jak i złożone przeznaczone dla dużych odbiorców, u których budowa systemu wymaga stworzenia struktury rozproszonej.

Różnorodność elementów występująca na rynku niesie za sobą ryzyko braku odpowiedniego doboru poszczególnych elementów w każdym systemie CCTV bez względu na to, czy mają być zastosowane w małej posiadłości czy też do obserwacji np. procesów przemysłowych.

Przesyłanie obrazu

 

Wykonujemy transmisję obrazu z uwzględnieniem każdego rodzaju transmisji: przewód koncentryczny, przewód skrętka, łącza bezprzewodowe, światłowód, sieć TCP/IP, hybrydowe. Nasze instalacje charakteryzują się odpowiednim stopniem ochrony antyprzepięciowej i odpornością na zakłócenia.

W naszej ofercie znajduje się również integracja systemów CCTV z innymi systemami.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.