This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VABRYKA

Rafał Kwaśniewski

Telewizja Przemysłowa CCTV

Systemy Telewizji Przemysłowej CCTV (Dozorowej)

Skrót CCTV pochodzi od angielskich słów: Closed Circuit TeleVision i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Ogólnie przez system CCTV rozumiemy zespół współpracujących urządzeń do odbioru, przetwarzania, przekazywania oraz archiwizacji i wyświetlania obrazu oraz dźwięku w obiektach monitorowanych.

W skład systemu CCTV wchodzą:

  • Kamery przemysłowe,
  • Obiektywy,
  • Rejestratory cyfrowe,
  • Monitory,
  • Zasilacze,
  • Przewody transmisyjne lub systemy bezprzewodowe,
  • Obudowy, uchwyty i inne akcesoria.

Telewizja dozorowa stosowana jest wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie pewnego i stabilnie działającego urządzenia do zdalnego monitorowania i rejestracji. Dlatego, Wideo Web Serwery, kamery przemysłowe i cyfrowe rejestratory obrazu montowane są praktycznie wszędzie: w hotelach, w małych i dużych firmach, w sklepach, aptekach, stacjach paliw, miejscach postojowych i składach materiałów budowlanych czy ostatnio coraz częściej spółdzielniach mieszkaniowych, które wraz z dostawcami telewizji kablowej bądź lokalnymi dostawcami Internetu tworzą małe systemy monitoringu chroniące miejsca parkingowe wokół budynków.

Rozwój technologii w zakresie CCTV stwarza obecnie ogromne możliwości w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów telewizji dozorowej.

Wysokie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu systemów telewizji dozorowej pozwala nam podejmować zadania zarówno dla małych pojedynczych klientów jak i złożone przeznaczone dla dużych odbiorców, u których budowa systemu wymaga stworzenia struktury rozproszonej.

Różnorodność elementów występująca na rynku niesie za sobą ryzyko braku odpowiedniego doboru poszczególnych elementów w każdym systemie CCTV bez względu na to, czy mają być zastosowane w małej posiadłości czy też do obserwacji np. procesów przemysłowych.

Przesyłanie obrazu

 

Wykonujemy transmisję obrazu z uwzględnieniem każdego rodzaju transmisji: przewód koncentryczny, przewód skrętka, łącza bezprzewodowe, światłowód, sieć TCP/IP, hybrydowe. Nasze instalacje charakteryzują się odpowiednim stopniem ochrony antyprzepięciowej i odpornością na zakłócenia.

W naszej ofercie znajduje się również integracja systemów CCTV z innymi systemami.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.